Provokatorius

Vakarų Škotijos baltieji terjerai

Apie mus

Visada svajojau turėti šunį, todėl nuo pat mažens bandžiau susidaryti idealaus šuns atvaizdą. Kai pamačiau jį realybėje, jis mane tiesiog sužavėjo – draugiškas, nenustygstantis vienoje vietoje, šelmiškai besišypsantis, tvirto kūno sudėjimo, neapsakomo grožio šuo – Vakarų Škotijos baltasis terjeras!

2009 metų gruodį mano širdyje apsigyveno baltas šuniukas, Rodis – cheminis elementas, dešimt kartų brangesnis už auksą! Šis šuo apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis … :) Daug naujų draugų, šunų parodos, atidaryta šunų kirpyklėlė!

Metams bėgant jausmas, jog vieno šuns nebeužtenka, vis stiprėjo :) Šįkart norėjau šuns, su kuriuo galėčiau dalyvauti parodose. Taigi, manęs laukė nelengva užduotis – išsirinkti veislyną. ŠIURKŠTUKAS – jaunas, ambicingas veislynas, kurio savininkė paliko griežto sau bei savo mylimai veislei įspūdį. Taip 2013 metų lapkričio mėnesį į mūsų namus atkeliavo mažoji Glori (The Glory of Autumn Šiurkštukas) – labai jautri, paklusni, žaisminga, visiškai nerodanti jokios agresijos – ypatingai graži savo vidumi Džiaugiuosi savo pasirinkimu!

Didžiausiu Glori laimėjimu laikau 2014 metais iškovotą Pasaulio Jaunimo nugalėtojos titulą, kuomet jai buvo tik 10 mėnesių! Tai tik antroji Lietuvoje gimusi vestukė, kuri pelnė tokį titulą! AČIŪ Giedrei ir Tadui už šią nuostabią mergytę, pasitikėjimą ir pagalbą!

2016 metais mūsų namuose gimė ji – Diva (Challenge Accepted Provokatorius). Glorijos mergytė, kurios niekam negalėjau atiduoti Šuo, kuriam visas pasaulis – tai aš! Myliu ją iki dangaus ir atgal … , o apie didesnį provokatorių ir negalėjau pasvajoti 😀

Dėkoju, kad lankotės mūsų svetainėje :)